BATHMATE-HYDROMAX TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ – PENİS BÜYÜTÜCÜ POMPA

Bathmate Goliath Penis Pompası – Hediyeli

Bathmate Hydromax su ile çalışan yeni nesil bir penis pompasıdır. Dünyada 80’dan fazla ülkede satılmakta olan bu ürünün 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.


Bathmate-Hydromax Nasıl Çalışır?

  • Bathmate Hydromax İngiltere’den ithaldir ve yüksek kaliteli Polikarbonat, cilt güvenli kauçuk ve paslanmaz çelik malzemelerden yapılmıştır.
  • Patentli ”HYDRO” teknolojisini kullanır,
  • Banyoda, duşta veya banyo-duş haricide kullanılır,
  • Tek elle birkaç saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz,
  • Etkisi sizi şaşırtacak,
  • Bathmate’ler Ultramax’ın ürettiği özel zevk yüzüklerinin kullanımına uygun tasarlanmıştır,
  • Tüm erkekler tarafından da tercih edilmektedir.Biraz daha fazla istemez misiniz!….

Bathmate Hydromax diğer bütün pompalardan farklı bir teknolojiyi suyun gücü ile kullanıyor. Ve kesinlikle güvenli bir üründür. Doktorların özellikle ereksiyon sorununa yol açar dediği ürünler basit, hydro teknolojisine sahip olmayan, patenti olmayan basit vakum sistemine sahip ürünlerdir.

Günde 1 kere 15 dakikalık bir kullanım yeterlidir. Küvet yada duş şartı yoktur. Önemli olan, uç kısmından su çıkışı olacağı için, o kısmı lavaboya yönlendirmenizdir.

Ürün Özellikleri:

Bathmate Goliath modeli, Bathmate firmasının en büyük penis pompası üründür. Penis boyu ereksiyon halindeyken 17cm’den büyük olan erkekler için ideal bir üründür.

Nasıl Kullanılır:

Kullanımı oldukça kolaydır. İlk önce ürünün valf kısmını elinizle tutarak içerisine ağzına kadar su dolduruyorsunuz. Sonra pompanın üzerindeki cetvel size doğru bakacak şekilde penisinizi içine alacak şekilde yerleştirip kasıklarınıza baskı yapacak şekilde bastırınız. İçerideki su dışarı çıkacaktır ve bu sayede içeride vakum oluşacaktır. Bastırma işlemini 1-2 kez daha yaparak penisiniz acımayacak seviyede vakum seviyesini ayarlayınız ve 5 dakika bu şekilde bekleyiniz. Sonra basınç kontrol valfine basarak içeride vakumu boşaltıp penisinizi güvenle  çıkartınız. Bu şekilde 1 dakika dinlendikten sonra aynı işlemi tekrar uygulayanız. Günde maksimum 15 dakika olmak üzere aynı işlemi tekrar uygulayınız.

!!! Lütfen Dikkat !!!
Piyasada satılan çok sayıda çin malı taklit ürün bulunmaktadır. Merlin Medikal Bathmate Firmasının Türkiye Distribütörüdür. Bathmate-Hydromax modellerinin en eski ve en yeni modellerinin hepsini web sitemizde bulabilirsiniz. Başka hiçbir sitede Bathmate Xtreme serisinin satışını bulamazsınız. Çünkü Türkiye’deki Tek Yetkili Satıcı Merlin Medikal’dir. Tüm gönderilerimiz Yurtiçi Kargo güvencesi ile size ulaştırılmaktadır. PTT Kargo ve diğer kargo firmaları ile çalışan web sitelerinden kesinlikle ürün almayınız. Çünkü sadece Kaliteli Güvenilir firmalar Yurtiçi Kargo gibi Türkiye’nin en iyi kargo firması ile çalışabilmektedir.